HAKKIMIZDA

 
Şirketimiz :
İlk olarak 1992 yılında SA-KA Ticaret adı altında konfeksiyon makineleri parça ve iğnelerini satarak faaliyetine başlamıştır. SA-KA Ticaret kısa bir zaman sonra SA-KA İÇ ve DIŞ TİCARET İTHALAT İHRACAT ve MAKİNA LTD.ŞTİ. ünvanını alarak faaliyetlerine devam etmiştir. Şirketimiz 1998 yılında Çin`in en büyük sanayi ve ev tipi dikiş makinalari üreticisi olan FEIYUE dikiş makinalarının distribütörlüğünü alarak makina ithalatına başlamıştır.

Geçen 18 yıl boyunca çeşitli markaların distribütörlüğünü alan firmamız bunun yanı sıra kendi patentli markaları adı altında üretim ve satış yapmayada başlamıştır ve devam etmektedir.

Distribütörlüklerimiz,
-FEIYUE / YAMATA(Endüstriyel dikiş makinaları, ev tipi dikiş makinaları)
-TOYOTA (Nakış makinalari, ev tipi dikiş makinaları)
-RICOMA (Nakış makinaları)
-ARCHER (makina iğneleri)

Kendi markalarımız,
-SAKASHI (Özel üretim endüstriyel dikiş makinaları)
-SACCARDI (Ütüleme sistemleri)

Profilimiz :
İstanbul–Unkapanın`da bulunan merkez binasında faaliyet gösteren şirketimiz, sahip olduğu markaların sergilendiği merkez binasındaki showroomu, teknik servis ofisi, İstanbul-İkitelli sanayi bölgesinde 2 depo, Çatalca serbest bölgedeki deposu ve 10 kişilik çalışan kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Kuruluşumuzun kalite anlayışı, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlamak ve ötesine geçmektir. Bunun için hedefler belirlenir, çalışanlarımızla paylaşılır. Buradaki amaç müşteri memnuniyetinin önemini vurgulamaktır. Süreç odaklı çalışmalarımız, sürekli iyileştirme faaliyetlerimiz, sistem yaklaşımı felsefemiz, verilere dayalı karar verme anlayışımız ile pekiştirilir. Sa-Ka Ticaret’in kalite anlayışı makinenin teslim öncesi, teslim ve teslim sonrasını kapsayan, en önemlisi müşteri memnuniyetini esas alan bir süreçtir.